progress_icon

Data założenia postępowania: 2023-10-18

Wodociągi Chrzanowskie Sp. z o.o.

Jagiellońska 8

32-500 Chrzanów

NIP: 6280001037

Osoba kontaktowa:

Sandra Jedynak

tel:

e-mail: s.jedynak@wodociagi.chrzanowskie.pl

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla zadania „Budowa zbiornika magazynowego wody pitnej wraz z układem pompowym (zestawem hydroforowym) w SUW Żelatowa”

POSTĘPOWANIE NR Z59/49875

Tryb postępowania: Przetarg nieograniczony

Znak sprawy: PP-226-34/23

Przedmiot zamówienia:

Przedmiotowe zamówienie udzielane jest przez zamawiającego sektorowego, o którym mowa w art.5 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. poz. 2019 oraz z 2020 r poz. 288, 1492, 1517, 2275 i 2320), w celu wykonywania działalności sektorowej w zakresie gospodarki wodnej : udostępnianie lub obsługa stałych sieci przeznaczonych do świadczenia usług publicznych w związku z produkcją, transportem lub dystrybucją wody pitnej; dostarczaniem wody pitnej do sieci i odprowadzaniem lub oczyszczaniem ścieków, a wartość przedmiotowego zamówienia nie przekracza równowartości dla dostaw 431 000 euro, co stanowi równowartość kwoty 1 919 502,- zł w związku z tym nie stosuje się do niego przepisów tej ustawy.

Postępowanie prowadzone jest wg obowiązującego w Wodociągach Chrzanowskich Sp. z o.o. „Regulaminu zamówień, których wartość nie przekracza 130 000 zł.” dostępnego na stronie internetowej Zamawiającego, do którego nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem Platformy Zakupowej

1. Przedmiot zamówienia:

1.1. przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na budowę;

1.2. sprawowanie nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją projektowo-kosztorysową zgodnie z Art. 20 ust. 1 pkt. 4 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tekst jednolity Dz. U. z 2023. Poz. 682, 553, 967).

2. Celem inwestycji jest zapewnienie dostawy wody pitnej (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, Dz.U. 2017 poz. 2294)do odbiorców Wodociągów Chrzanowskich Sp. z o.o. Projektowane obiekty:

2.1. hydrofornia;

2.2. zbiorniki magazynowy na wodę pitną

2.3. stacją podnoszenia ciśnienia

2.4. sieć wodociągowa

2.5. układ komunikacji

2.6. instalacje elektryczne wraz z urządzeniami;

2.7. ogrodzenie, oświetlenie i zabezpieczenie terenu,

2.8. wyjazd z drogi publicznej.

3. Główne wymagania Zamawiającego:

Wykonawca w pierwszej kolejności przedstawi Zamawiającemu koncepcję budowy przedmiotowej inwestycji wraz z szacowaną wyceną inwestycji, szczegółowe rozwiązania projektowe zostaną uzgodnione po akceptacji koncepcji przez Zamawiającego. Przed wystąpieniem o wydanie decyzji pozwolenia na budowę Wykonawca przedłoży Zamawiającemu całość wykonanych dokumentacji do akceptacji. Dokumentacje powinny zostać wykonane zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującym prawem.

Tylko uzgodniona „bez uwag” dokumentacja może być podstawą do uzyskania pozwolenia na budowę.

4. Zakres prac projektowych do wykonania w ramach zamówienia:

4.1. Opracowanie mapy do celów projektowych.

4.2. Uzyskanie wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów.

4.3. Przygotowanie geotechnicznych warunków posadowienia.

4.4. Uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji i uzgodnień, w tym uzgodnienia z Zamawiającym, rzeczoznawcami p.poż., sanitarno-epidemiologicznymi, BHP, ochrony środowiska.

4.5. Opracowanie wstępnej wizualizacji w wersji elektronicznej.

4.6. Opracowanie projektu budowlanego dla wszystkich branż.

4.7. Opracowanie projektów wykonawczych dla wszystkich branż.

4.8. Opracowanie projektu zagospodarowania terenu.

4.9. opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robot budowlanych.

4.10. Sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia

4.11. Opracowanie kosztorysu inwestorskiego i przedmiaru robót oraz aktualizacja kosztorysu przed ogłoszeniem postępowania przetargowego.

4.12. Pozostałe inne opracowania niezbędne w celu wykonania zamówienia wynikające z wymagań jednostek opiniujących i uzgadniających bądź wynikające z przyjętych rozwiązań projektowych.

4.13. Uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę.

4.14. Wszystkie dokumentacje i opracowania powinny być dostarczone Zamawiającemu na nośniku elektronicznym w formacie ogólnodostępnym, dostosowane do przeprowadzenia postępowań przetargowych zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo zamówień publicznych.

4.15. Wszelkie braki w projekcie, które będą uniemożliwiały wykonanie projektu na etapie wykonawstwa, a które będą wynikały z pominięcia lub niewłaściwego rozpoznania przez wykonawcę warunków terenowych, muszą być uzupełnione w wymaganym zakresie bez prawa do dodatkowego wynagrodzenia.

Ponadto należy opracować:

a) instrukcję rozruchu ;

b) instrukcję eksploatacji urządzeń;

c) sporządzenie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej łączącej ujęcie z infrastrukturą wodociągową;

d) projekt przebudowy lub zabezpieczenia istniejących urządzeń infrastruktury technicznej kolidującej z projektowaną inwestycją,

e) projekt odtworzenia uszkodzonych nawierzchni,

f) inwentaryzację zieleni i plan wycinki drzew kolidujących z inwestycją.

Wykonawca dostarczy Zamawiającemu w 4 egzemplarzach papierowych wszystkie części projektu budowlanego oraz Plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ). Pozostałe dokumentacje, opracowania i dokumenty winny być dostarczone w 2 egzemplarzach.

Opracowana dokumentacja, będzie podstawą do opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniu przetargowym na wykonawstwo.

Dokumentacja powinna opisywać przedmiot zamówienia, w tym zastosowane materiały i urządzenia za pomocą cech technicznych i jakościowych, przy przestrzeganiu Polskich Norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane. W przypadku braku Polskich Norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane uwzględnia się: europejskie aprobaty techniczne, wspólne specyfikacje techniczne.

Dokumentacja nie może opisywać przedmiotu zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, chyba że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia lub nie można tego opisać za pomocą dostatecznie dokładnych określeń, a wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. W przypadku zastosowania wyrazów „lub równoważny” wykonawca zobowiązany jest określić, które parametry należy brać pod uwagę w przypadku materiałów lub urządzeń równoważnych oraz określić cechy (kryteria, parametry), które będą brane pod uwagę przy ocenie czy produkt będzie równoważny.

W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany będzie do odpowiedzi na pytania związane z dokumentacją, kierowane do zamawiającego przez wykonawców biorących udział w postępowaniu przetargowym, prowadzonym na podstawie tejże dokumentacji.

W przypadku, gdy projektowane rozwiązania wymagać będą jakichkolwiek zmian, Wykonawca dokona stosownych uzupełnień, korekt i wyjaśnień, bez obowiązku zapłaty dodatkowego wynagrodzenia, w ramach zawartej umowy.

5. W przypadku realizacji robót budowlanych objętych dokumentacją projektowo-kosztorysową, Wykonawca zobowiązuje się do czynności związanych z pełnieniem nadzoru autorskiego zgodnie z art. 20 ust. 1 pkt. 4 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane.

6. Dokumentacja winna być wykonana zgodnie z obowiązującym prawem, w szczególności z:

6.1. Ustawą Prawo Budowlane.

6.2. Ustawą Prawo Wodne.

6.3. Ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.

6.4. Ustawą o odpadach.

6.5. Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2004 nr 202 poz. 2072).

6.6. Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz.U. 2004 nr 130 poz. 1389).

6.7. Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 15 kwietnia 2022 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie(Dz.U. 2022 poz. 1225).

7. Prawa autorskie

Nabywane przez zamawiającego prawa autorskie obejmują wszystkie znane w chwili przekazania dokumentacji pola eksploatacji, a w szczególności:

7.1. wykorzystania dokumentacji do realizacji inwestycji (robót), na potrzeby której ją zamówiono;

7.2. utrwalania i zwielokrotnienia dokumentacji dowolną techniką, dla potrzeb związanych z realizacją robót lub dla potrzeb dokumentacyjnych;

7.3. opracowywania projektu w tym jego przetwarzania i wykonywania na jego podstawie utworów zależnych;

7.4. wprowadzenie do obrotu;

7.5. udostępnienia oraz przeniesienia prawa własności egzemplarzy, na których dokumentację utrwalono

Stan istniejący

SUW Żelatowa jest obecnie jednym z dwóch najważniejszych i największych ujęć wody eksploatowanych przez Wodociągi Chrzanowskie Sp. z o.o. Ujęcie to zaopatruje w wodę miasta Chrzanów i Libiąż oraz sołectwa Żarki, Gromiec. Woda z tego ujęcia z wykorzystaniem infrastruktury wodociągowej miasta Libiąż dostarczana jest do jednego z głównych odbiorców - Zakładu Górniczego Janina w Libiążu. SUW Żelatowa położona jest na Działce nr 49/25 jednostka ewidencyjna Chrzanów, obręb Pogorzyce należącej do Wodociągów Chrzanowskich Sp. z o.o.

Charakterystyka SUW Żelatowa

Ujęcie wody Żelatowa eksploatowane jest na podstawie pozwolenia wodnoprawnego na pobór wód z ujęcia nr KR.ZUZ.2.4210.215.2023.MŁ z dnia 03.08.2023. Ujęcie składa się z trzech studni:

Ż-1 - współrzędne: X: 555366.066, Y:6598809.277

Ż-2 - współrzędne: X: 5554013.577, Y:6599113.765

Ż-3 - współrzędne: X: 5553451.250, Y:6598850.637

Zasoby eksploatacyjne ujęcia wynoszą 310m3/h w ilościach nieprzekraczających:

Qmax s - 0,086111 m3/s

Qśr d- 7440 m3/d

Qdop roczne- 2 715 600 m3/r

Praca ujęcia polega na ciągłym poborze wody z w/w studni w następujący sposób:

- woda z studni Ż-1 oraz Ż-2 jest wstępnie napowietrzana za pomocą areatora a następnie kierowana jest do dwóch filtrów ciśnieniowych poziomych w celu redukcji stężenia żelaza oraz manganu.

- woda z studni Ż-3 nie podlega uzdatnianiu i wtłaczana jest bezpośrednio do sieci wodociągowej

Woda przed wtłoczeniem do sieci wodociągowej poddawana jest procesowi dezynfekcji przy pomocy roztworu podchlorynu sodu.

Woda po wtłoczeniu do sieci wodociągowej kierowana jest:

- bezpośrednio do odbiorców

- oraz poprzez wykorzystanie przepompowni wody (podniesienia ciśnienia) w rejon miasta Libiąż

Wytyczne do koncepcji oraz projektu budowlanego:

a) przed przystąpieniem do prac koncepcyjnych i projektowych po stronie Wykonawcy jest przeprowadzenie wizji lokalne oraz inwentaryzacji istniejącej infrastruktury (budynek stacji uzdatniania wody, rurociągi przesyłowe, zasilanie energetyczne, ciągi komunikacyjne, itd.).

b) proponowana pojemność zbiornika: ok. 1 200 – 2 000 m3.. Docelowa pojemność zbiornika powinna być określona w Koncepcji i wynikać z możliwość produkcji wody w godzinach nocnych tj. od 23:00 do 05:00 oraz możliwości jej przesyłu do sieci magistralnej w kierunku pompowni na terenie Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Chrzanowie oraz magistralą DN400 biegnącą przez Osiedle Borowiec w kierunku Chrzanowa Osiedle Południe.

c) w koncepcji / projekcie należy dobrać wydajność pompowni (stacji pomp), która będzie zasilana wodą pochodzącą z nowego zbiornika magazynującego wodę i kierującą ją do ww. magistrali.

d) woda do zbiornika magazynującego będzie dostarczana z SUW Żelatowa po procesie uzdatniania oraz dezynfekcji miejsce włączenia oraz pomiar ilości wody w rurociągu zasilającym zbiornik zostanie uzgodnione w trakcie prac koncepcyjnych / projektowych.

e) w koncepcji należy przeanalizować budowę jednego lub dwóch zbiorników magazynujących na terenie SUW Żelatowa w kształcie walca lub prostopadłościanu.

f) zbiorniki magazynujące oraz pompownia będą posadowione na części działki 49/25, przylegającej do ul. Borowcowej, na której obecnie zielony częściowo zadrzewiony (drzewa samosiejki).

g) przez teren, gdzie planowana jest budowa zbiornika przebiega stalowy rurociąg wód popłucznych o średnicy DN300, który należy przebudować.

Wymagania dla zbiornika magazynującego:

a) zbiornik powinien mieć zapewnioną wentylację pozwalającą na stałą wymianę powietrza i utrzymanie w zbiorniku ciśnienia atmosferycznego.

b) konstrukcja zbiornika powinna mieć odpowiednie właściwości cieplne tak aby woda nie była narażona na niekorzystne dla jej jakości zmiany temperatury. Zbiornik powinien być zadaszony.

c) zbiornik powinien być wykonany w formie walca lub prostopadłościanu, konstrukcji żelbetowej (np. składanej z prefabrykatów lub wylewany monolit) ściany wewnętrzne zbiornika powinny zostać pokryte materiałem mającym dopuszczenie do kontraktu z wodą pitną przeznaczaną do spożycia przez ludzi (posiada Atest Higieniczny). Dopuszcza się wykonanie zbiornika w konstrukcji stalowej, wewnątrz np. membrana posiadająca atest do kontaktu z wodą przeznaczoną do spożycia przez ludzi.

d) wszystkie mechanizmy i urządzenia wchodzące w skład wyposażenia zbiornika powinny być łatwo dostępne.

e) zbiornik powinien być tak zaprojektowany, aby nie nastąpiło jego przepełnienie i możliwe było jego całkowite opróżnienie a następnie przeprowadzenie dezynfekcji (podłączenie do rurociągu wód popłucznych biegnącego z hali filtrów do Oczyszczalni Ścieków w Chrzanowie).

f) zbiornik ma być wyposażony w pomiar wysokości wody – np. sondy hydrostatyczne lub radarowe – do uzgodnienia w trakcie prac koncepcyjnych / projektowych.

g) zbiornik musi zostać zwizualizowany w istniejącym systemie SCADA eksploatowanym przez Zamawiającego wraz z możliwością jego sterowania: napełniania / opróżniania w połączeniu z pracą SUW Żelatowa i nowej pompowni przy zbiorniku. System SCADA musi umożliwiać sterowanie zdalne urządzeniami zainstalowanymi w zbiorniku (np. przepustnice).

h) zbiornik ma być wyposażony w elementy automatyki wykonawcze i sterownicze, armaturę – przepustnice z napędem elektrycznym sterowanym zdalnie i lokalnie z możliwością pracy ręcznej.

i) rurociągi zasilające zbiornik wody z SUW Żelatowa należy wykonać z PE. Średnice należy dobrać na etapie koncepcji / projektu.

Pompownia wody dla zbiornika magazynującego:

a) pompownia powinna być zlokalizowana bezpośrednio przy projektowanym zbiorniku magazynującym wodę dopuszcza się połączeniu budynku pompowni ze zbiornikiem.

b) wymagane parametry pracy pompowni: Wydajność Q = 310 m3/h, wysokość podnoszenia H = 0,9 MPa – parametry pracy pompowni zostaną uzgodnione na etapie koncepcji / projektu.

c) przy ciśnieniu > 0,6 MPa na wyjściu z nowej pompowni SUW Żelatowa, należy przewidzieć zainstalowanie regulatora ciśnienia na magistrali – odejściu w kierunku Chrzanowa Osiedla Południe – montaż regulatora ciśnienia zostanie uzgodniony na etapie koncepcji.

d) pompownia ma być wyposażona w układy pomiaru przepływu, ciśnienia, zużycia energii elektrycznej, sterowanie praca pomp. Pompy mają współpracować z przetwornikami częstotliwości (układ wielofalownikowy).

e) pompownia ma być włączona do systemu SCADA z monitoringiem pracy pomp (każda oddzielnie). Pompy mają być sterowane z systemu SCADA oraz lokalnie. Wszystkie pomiary z pompowni mają być zwizualizowane w systemie SCADA.

f) armatura, rurociągi w pompowni powinna być wykonana ze stali nierdzewnej typu: ASIS 304. Przepustnice na rurociągach w pompowni mają być z napędem elektrycznych alternatywnie z możliwością pracy ręcznej. Napędy przepustnic powinny być włączone do systemu SCADA i zwizualizowane, tak aby można było nimi zdalnie sterować.

g) zasilanie pompowni będzie następowało z istniejącej rozdzielni energetycznej zabudowanej w budynku SUW Żelatowa. Na etapie koncepcji / projektu należy sprawdzić moc przyłączeniową obiektu SUW Żelatowa z uwzględnieniem pracy nowej pompowni.

h) rurociągi z nowej pompowni przy zbiorniku wody należy wykonać z PE. Średnice należy dobrać na etapie koncepcji / projektu.

i) dla wszystkich urządzeń zasilanych energią elektryczną należy zaprojektować przyłącza elektryczne niezbędne do ich podłączenia.

Uwaga:

Zbiornik magazynujący wodę, pompownia powinny być wyposażone w niezbędne AKPiA umożliwiającą sterowanie, monitorowanie oraz przesył parametrów pracy / pomiarowych do systemu SCADA oraz odbiór sygnałów sterowniczych z systemu SCADA.

Należy przeanalizować istniejące dane pomiarowe / sterownicze na SUW Żelatowa pompowni GOŚ Chrzanów, Nowym Zbiorniku Libiąż, Zbiornikach Balin w Chrzanowie a następnie opracować jednolity panel sterowania obejmujący dane z istniejących ww. obiektów oraz projektowanych tj. nowy zbiornik, pompownia oraz komora pomiarowo-regulacyjna na rurociągu DN400.

Zamawiający udostępni Wykonawcy kontakt do dostawcy istniejącego systemu SCADA.

Architektura:

Na etapie koncepcji / projektu należy zaproponować rozwiązania architektoniczne zbiornika, pompowni oraz ciągów komunikacyjnych do istniejących obiektów, tj. budynku SUW Żelatowa, ujęcia wody Studnia Ż-1.

Istniejący układ SUW Żelatowa:

W koncepcji / projekcie należy przewidzieć możliwość pracy SUW Żelatowa w obecnym układzie technologicznym, tj. z pominięciem projektowanego zbiornika magazynowego oraz pompowni.

Na etapie koncepcji / projektu należy przeanalizować istniejący układ pomiarowy SUW Żelatowa zlokalizowany w komorze przy budynku a następnie zaproponować pomiary przepływu, ciśnienia i zasilanie nowego zbiornika magazynującego wodę. Istniejący generator impulsów magnetycznych zainstalowany w istniejącej komorze przy przepływomierzu należy przenieść na rurociąg odpływowy z nowej pompowni zasilanej wodą ze zbiornika.

Rozwiązania, które należy przeanalizować i uwzględnić w koncepcji: Parametry pompowni przy nowym zbiorniku SUW Żelatowa powinny być tak dobrane, aby możliwy był przesył wody zarówno do Nowego Zbiornika Libiąż (z pominięciem pompowni na GOŚ Chrzanów) jak i również do zbiorników Balin w Chrzanowie.

Regulator ciśnienia wraz z pomiarem przepływu należy zaprojektować w komorze betonowej na działce 36/10 lub 39/7. Komorę należy wykonać na rurociągu stal DN400. Poniary do systemu SCADA: pomiar ciśnienia przed i za regulatorem oraz pomiar przepływu. Proponowane urządzenia: przepływomierz z zasilaniem bateryjnym (np.: ABB, Endress+Hauser) regulator Hawle Hawido - zasilanie bateryjne. Dodatkowo należy przewidzieć szafkę telemetryczną zabudowaną nad komorą.

5) Określenie zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):

Główny przedmiot zamówienia:

71.24.20.00–6

71.24.80.00-8

Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Nadzór nad projektem i dokumentacją

6) Warunki rękojmi określone w Kodeksie cywilnym i punkcie 23. ust. 30. niniejszej SWZ.

7) VAT: 23%

2. Rodzaj zamówienia:

Usługa.

3. Tryb przetargu:

Przetarg nieograniczony.

4. Termin wykonania zamówienia:

Do końca II kwartału 2024r.

Przedmiot zamówienia:

Lp. Przedmiot zamówienia CPV/Indeks Ilość J.m Miejsce realizacji Termin wykonania Załącznik/Link Uwagi
1. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla zadania „Budowa zbiornika magazynowego wody pitnej wraz z układem pompowym (zestawem hydroforowym) w SUW Żelatowa” CPV/Indeks 1 usługa Czytaj

Kryteria oceny oferty:

Lp. Nazwa kryterium Waga kryterium
1. Cena 100%

Kryteria formalne:

  1. Warunki udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełnienia tych warunków zawiera pkt 5 w SWZ.

Pytania do postępowania "Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla zadania „Budowa zbiornika magazynowego wody pitnej wraz z układem pompowym (zestawem hydroforowym) w SUW Żelatowa”"

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
Brak wyników do wyświetlenia


Załączniki:

Odznacz wszystko w sekcjach
Zaznacz wszystko w sekcjach
Pobierz

Waluta: PLN

Wartość poniżej kwoty określonej w PZP: Tak

Wybór oferty: Bez zastosowania aukcji elektronicznej

Termin związania ofertą: 30 dni

Możliwość składania ofert cząstkowych: Nie

Możliwość składania ofert równoważnych: Nie

Możliwość składania ofert wariantowych: Nie

Uwaga:

1. Wykorzystujemy platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z wykonawcami.

2. Rejestracja w bazie wykonawców, przeglądanie ogłoszeń oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

3. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade Zarejestruj się w bazie wykonawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto wykonawcy umożliwia otrzymywanie ogłoszeń od wielu Zamawiających.

4. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...